Trends
Gelişmiş filtrelerle en iyi seslendirme, altyazılı filmleri keşfedin ve bunları 1080p kalitesinde izleyin.
Roald Dahl's The Witches
The Witches
Kategori
Aile
IMDB
6.8
Ülke
England
Süre
106 dakika
Yayın tarihi
2020
Film Sesi
Roald Dahl’ın klasikleşen romanı The Witches'dan uyarlanan filmde, 1960’lı yıllarda Amerika’nın güneyinde anne babasının ölümünün ardından büyük annesiyle yaşamaya başlayan yedi yaşında bir çocuğun, cadıların aslında gerçek olduğunu öğrenmesiyle başından geçenler anlatılmaktadır.
38 view
Demir Adam
Iron Man
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.6
Ülke
England
Süre
126 dakika
Yayın tarihi
2008
Film Sesi
“Iron Man – Demir Adam” karakterinin, çizgi roman tutkunlarıyla ilk tanışması 1962 yılında oldu. Kısa sürede geniş kitlelerin severek okuduğu çizgi romana dönüşen “Iron Man – Demir Adam”da Çin ordusu için silah yaratmak zorunda bırakılan milyoner sanayici Tony Stark, istemeden yaptığı bu çalışma sırasında kendisi için de gizlice zırh üretiyordu. Böylece Çinliler’in kontrolünden çıkarak onları durdurabileceğine inanıyordu. Çin’den kaçıp ABD’ye geri döndüğünde tehlikeli bir komplonun varlığını keşfedince durdurabilmek için de Demir Adam’a dönüşüyordu.
27 view
A Good Woman Is Hard to Find
İyi Bir Kadın
Kategori
Gerilim
IMDB
6.3
Ülke
England
Süre
97 dakika
Yayın tarihi
2019
Film Sesi
25 view
A Fish Called Wanda
Wanda Adında Bir Balık
Kategori
Komedi
IMDB
7.2
Ülke
England
Süre
109 dakika
Yayın tarihi
1988
Film Sesi
Elmas düşkünü seksi Wanda (Jamie Lee Curtis) ve erkek arkadaşı Otto (Kevin Kline), elmas hırsızlığı sorgulaması için George (Tom Georgeson) ve Ken'le (Michael Palin) İngiltere'ye giderler. Elmasları almak istedikleri için polise George ve Ken'den bahsederler. Ancak George elmasları çoktan güvenli bir yere saklamıştır. Nereye sakladığını bulmanın tek yolu da Wanda'nın George'un avukatı olan Archie'ye (John Cleese) yakınlaşmasıdır.
25 view
100 metros
100 Metre
Kategori
Komedi
IMDB
7.5
Ülke
Spain
Süre
108 dakika
Yayın tarihi
2016
Film Sesi
İnanılmaz bir gerçek hayat hikayesinden uyarlanan bu filmde, MS hastası bir adamın sporla ve ailesinin desteğiyle hayata tutunma çabası konu alınıyor. Başarılı bir işadamı olan 35 yaşındaki Ramon, eşi ve çocuğuyla birlikte mutlu bir yaşam sürmektedir. Bir gün kendini kötü hissedince doktora gider ve ona MS teşhisi konur. Durumu gün geçtikçe kötüye gider ve ona bir yıl içinde 100 metre bile yürüyemeyeceği söylenir. Ramon, özgüvenini yeniden kazanabilmek için Demir Adam Triatlon yarışmasına katılmaya karar verir. Bir yıl sürecek olan hazırlık aşamasında ona hiç anlaşamadığı huysuz kayınpederi Manolo eğitmenlik yapar...
24 view
The Caller
Ziyaretçi
Kategori
Korku
IMDB
6.1
Ülke
England
Süre
92 dakika
Yayın tarihi
2011
Film Sesi
Flmi seyrettikten sonra çalan her telefon sizi iliklerinize kadar titretecek... Zorlu geçen bir boşanma sürecini atlatmaya çalışan Mary Kee tanımadığı bir numaradan gizemli telefonlar almaya başlayınca, artık kendisini evinde bile huzurlu ve güvende hissedemez. Telefonların geçmişten geldiğini fark edince, hayatta kalabilmesi için onu arayan kişiyi öldürmesi gerektiğini anlar. Ama geçmişte yaşayan birisini nasıl öldürebilirsiniz ki? Peki ya başarısız olursa?
22 view
Bliss
Bliss
Kategori
Dram
IMDB
4.9
Ülke
England
Süre
104 dakika
Yayın tarihi
2021
Film Sesi
18 view
A-X-L
Robot Köpek A-X-L
Kategori
Aksiyon
IMDB
6.2
Ülke
England
Süre
99 dakika
Yayın tarihi
2018
Film Sesi
Genç motorcu Miles sıradan bir gençtir. Ancak sıradan hayatı ordu tarafından teknolojik olarak geliştirilmiş robotik köpek A.X.L. ile karşılaşınca değişir. Yeni nesil yapay zeka ile geliştirilmiş ancak bir köpeğin ruhuna sahip olan A.X.L. ile Miles dost olurlar. Ancak bu durum A.X.L.'yi yaratan dolandırıcı askeri bilim adamlarının onu geri almak için her şeyi yapmasını engellemez. A.X.L.'in yakalanmasının nasıl bir tehlike doğuracağını fark eden Miles, en iyi arkadaşını korumak için akıllı ve becerikli aşkı Sara ile el ele verir.
18 view
Yürüyen Şato
Yürüyen Şato
Kategori
Fantastik
IMDB
8.4
Süre
113 dakika
Yayın tarihi
2004
Film Sesi
Küçük Sophie, üvey annesi ve kardeşleriyle babasından kalan şapka dükkanından geçinmeye çalışır. Fakir ve sıradan hayatı bir gün bir cadı tarafından yaşlı bir kadına dönüştürülmesiyle ters yüz olur. Artık Sophie’nin önünde yeni ve fantastik bir yolculuk vardır. Yolculuğu onu sürekli yer değiştiren, hatta uçarak hareket eden bir şatoya getirir. Bu korkunç şatoda genç kızların ruhlarını avlayan, çekici ve korkutucu bir büyücü olan Howl yaşamaktadır. Sophie’nin laneti de ancak Howl ve şatosunun büyüsüyle çözülecektir.
18 view
Dirty Mary Crazy Larry
Çılgın Firar
Kategori
Aksiyon
IMDB
6.5
Ülke
England
Süre
93 dakika
Yayın tarihi
1974
Film Sesi
Birer Nascar yarışçısı olan Larry ve Deke, daha fazla yarış kazanabilmek adına, daha iyi bir araba almak isterler. Bu iş için gerekli parayı bulamazlar ve bir marketi soymaya karar verirler...
16 view